Hotel lublin i okolice | Dwór Sanna luksusowy hotel 58km od Lublina - rezerwuj online!

Jazda konna

Koń jaki jest, każdy widzi – głosi hasło ze staropolskiej encyklopedii, bo naszym przodkom nie trzeba było wyjaśniać specyfiki tego wspaniałego zwierzęcia. Dziś, gdy większość z nas żyje w miastach i z końmi mało ma do czynienia, wiele zwyczajów uległo zapomnieniu, a szkoda!

Wizyta w dworze Sanna może być zatem znakomitą okazją do zapoznania się z naszym dawnym narodowym sportem, jakim była jazda konna. Do dyspozycji naszych gości jest zarówno ujeżdżalnia, gdzie można uczyć się jeździectwa pod czujnym okiem trenera, jak również wspaniałe roztoczańskie lasy, nadające się świetnie do konnych przejażdżek. Konie małopolskie, z których składa się nasza stadnina, idealne są zarówno dla początkujących jeźdźców – dzięki swojej łagodności, jak i wytrawnych dżokejów, których urzec może odwaga i inteligencja tych pięknych zwierząt. Nie bez powodu wspomnieliśmy tu o epoce staropolskiej – konie małopolskie bowiem są przodkami koni, na których szlachta pod wodzą Jana Sobieskiego ruszała na odsiecz Wiedniowi, oblężonemu przez Turków. W naszym dworze będzie można więc poczuć się jak pan Zagłoba, rzucający okrzyk: „Na koń!”.
 

Zapraszamy wszystkich miłośników koni do naszej stadniny. Do dyspozycj imamy 5 koni Małopolskich i jednego Konika Polskiego.  Można tutaj zasmakować przejażdżek w terenie jak i nauczyć się podstaw jeździectwa na profesjonalnej ujeżdżalni (o wymiarach 40m-70m, podłoże piaskowe) pod czujnym okiem trenera. Dla początkujących posiadamy profesjonalny lonżownik.

Jazda konna - kontakt - rezerwacja: 606 112 473

 

 Pobierz cennik

 

 

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij