Hotel lublin i okolice | Dwór Sanna luksusowy hotel 58km od Lublina - rezerwuj online!

Kryta pływalnia

Kryta pływalnia „Otylia” jest nowoczesnym obiektem sportowym znajdującym się zalewdwie 16 km od Wierzchowisk Drugich.

Jest to nowoczesny obiekt sportowy wyposażony w basen sportowy o długości 25 m i szerokości 12,5 m z sześcioma torami o parametrach olimpijskich. Tor nr 6 jest torem wypłyconym, o głębokości 0,9 m przeznaczonym do nauki pływania. Głębokość niecki sportowej przy słupkach wynosi 1,8 m, a przy nawrocie 1,35 m. Poza tym pływalnia posiada: basen rekreacyjny o powierzchni 41 m2, dostosowany do przeprowadzania zabiegów rehabilitacyjnych, wyposażony w łóżko wodne, masaże denne i boczne oraz masaż karku szeroki i wąski; brodzik dla dzieci o powierzchni 31,1m2 i głębokości 0,4 m, wyposażony  w 2 bicze wodne oraz małą zjeżdżalnię. Do atrakcji pływalni należą również zjeżdżalnia rurowa o długości 60 m i wysokości 5,5 m, wanna z hydromasażem oraz sauna mokra.

Basen przystosowany jest także do korzystania przez osoby niepełnosprawne oraz do rozgrywania zawodów sportowych zgodnie z normami FINA i wymogami Polskiego Związku Pływackiego. Jednorazowo z basenu może korzystać sto dwadzieścia osób.

Przylegle do hali basenowej znajduje się pomieszczenie ratowników i pierwszej pomocy oraz pomieszczenia szatni dla kobiet, mężczyzn i osób niepełnosprawnych wraz z wózkownią, o łącznej powierzchni 320,5 m2. Szatnie wyposażone są w przebieralnie, natryski i sanitariaty, w każdej znajduje się zestaw szafek na rzeczy indywidualne, zabezpieczonych odpowiednimi zamkami.

 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij