Restauracje lubelskie, wesela lubelskie | Dwór Sanna luksusowy hotel 58km od Lublina - rezerwuj online!

Wesele w Dworze

Uroczystość weselna to wyjątkowe chwile, które pozostają w pamięci na całe życie. Pragniemy pomóc w jej organizacji, aby była ona najpiękniejszym wspomnieniem dla Państwa oraz Państwa Gości. 

Luksusowy Hotel Dwór Sanna w Wierzchowiskach Drugich zapewni Państwu profesjonalną obsługę, która zadba o każdy szczegół, a także o wygodę i dobrą zabawę Gości. Przyjęcia odbywają się w eleganckiej sali bankietowej, a wykwintne menu przygotowane specjalnie na tę okazję przez Szefa Kuchni zaspokoi najbardziej wymagające podniebienia.  

Zaletą jest umiejscowienie sali restauracyjnej na parterze, co umożliwia łatwy dostęp dla Gości oraz możliwość korzystania z uroków wspaniałego otoczenia gdyż Dwór Sanna położony jest w samym sercu zabytkowego parku. Z okien restauracji można podziwiać wspaniały widok na park, ogród oraz stawy.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie było niepowtarzalne, magiczne i pozostało w pamięci na długie lata.

Przedstawiona poniżej oferta jest wstępną propozycją, którą możemy dostosować do indywidualnych potrzeb, życzeń i budżetu.

 

Pobierz ofertę weselną Dworu Sanna 

 

Zapraszamy również na sesje zdjęciową w Dworze Sanna i zabytkowym parku. 


 

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij