Hotel Lublin i okolice | Dwór Sanna luksusowy hotel 58km od Lublina - rezerwuj online!

Załoga

Właściciele:

Elżbieta Nizio- Najważniejsza osoba z załogi- pełno prawna właścicielka Dworu Sanna. Uwielbia kwiaty, wolne chwile głównie spędza w Ogrodzie Różanym. Wspólnie z szefem kuchni omawia najnowsze trendy kulinarne – to dzięki ich wspólnym pomysłom nasze menu jest wyjątkowe.

Dariusz Nizio- Mimo iż w dokumentach nie widnieje jako właściciel Dworu Sanna tak na prawdę to On sprawia, że wszyscy „stają na baczność”. Zawsze pełen pomysłów, w każdym problemie widzi pozytywne rozwiązanie. Ostatnimi czasy wciela się w rolę rolnika.... Niezwykle związany ze swoją towarzyszką Pysią.

Agata

Karol

 

 

Manager:

Paulina - Paula jest zawsze pogodna i uśmiechnięta. Chociaż Ją ledwo widać zza lady recepcyjnej to Jej śmiech słychać w każdym zakątku Dworku. Pogodny Duszek Dworu Sanna; 

Umie już ubijać mleko .)


 

Kelnerzy, recepcjoniści:

Anna 

Barbara – Basia to „biurowiec” - specjalistka od komputerów i wszelkich dokumentacji. Obsługa dużych imprez to dla niej pestka.

Agnieszka  – Prze-uprzejma, prze-uczynna, prze-miła i prze-uśmiechnięta. Wypisz wymaluj filmowa zakupoholiczka. Gdy będąc w dworku usłyszycie, że tłucze się szkło - oczywiście na szczęście - znaczy, że Agnieszka na posterunku.

Ela

Monika

Monika

Ania

 

Kuchnia:


Szef Kuchni:

Łukasz  – Najmłodszy stażem w dworku. Nazwisko zobowiązuje - Łukasz figluje i szponci kulinarne cudeńka i robi konkurencję Bożence w śpiewaniu - no cóż - może w przyszłości nie tylko konkurs na świetne danie ale i Eurowizja stoi przed nim otworem.

 

Kucharz:

Magda – Madzia pracowita i otwarta, ma odwagę wyrażać swoje przekonania do skutku aż w końcu postawi na swoim. 


 

Pomoce kuchenne:
Elżbieta  – Pani Ela jest naszą mamą – babcią- smak wyrabianych przez nią kluseczków wprawia nas w nastrój pełen wspomnień z dziecięcych lat.


 

Bożenka  – Bożenka to trykająca energia. Zawsze wesoła uśmiechnięta i pełna pomysłów. Można z nią o wszystkim porozmawiać, zawsze znajdzie dla Ciebie czas, otwarta i chętna do rozmowy na każdy temat, jeśli tylko ma wolną chwilę. Przyrządza pyszne śniadania w ekspresowym tempie, jajecznica Bożenki poprawia nastrój wszystkim smakoszom.


 

Aneta - Na pytanie - "a neta masz?" - cięta riposta gwarantowana. Choć pracuje na kuchni na pewno nie da sobie "w kaszę napluć" - podobnie jak siostra Bożenka cyborg energetyczny - gdzie ładują energię? - tajemniczka :) - może zrobiły psikusa i podpięły sobie wtyczkę Łukania :)

Monika

Wiola

Anna

 

Służba pięter:
Monika – Monika dba o czystość i porządek. Jej prędkość sprzątania pokoi jest porównywalna do sprytu Strusia Pędziwiatra. Zawsze uczciwa i pomocna.


 

Księgowość:
Monika - tak naprawdę oprócz Właścicieli nikt z załogi nie widział jej na oczy. Mimo, iż pracuje w odległości 50km od Dworu Sanna, kontaktujemy się praktycznie codziennie. Zawsze otwarta i pomocna we wszystkich sprawach dotyczących spraw księgowych i kadrowych. Mamy nadzieje, że i ona odbiera nas równie ciepło :)

 

Ogrodnik:
Krzyś

Stróż

Janek

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close