Hotel lublin i okolice | Dwór Sanna luksusowy hotel 58km od Lublina - rezerwuj online!

ЦЕНТР СПОРТА И ОТДЫХА

Kryta pływalnia „Otylia” jest nowoczesnym obiektem sportowym znajdującym się zalewdwie 16 km od Wierzchowisk Drugich.

Jest to nowoczesny obiekt sportowy wyposażony w basen sportowy o długości 25 m i szerokości 12,5 m z sześcioma torami o parametrach olimpijskich. Tor nr 6 jest torem wypłyconym, o głębokości 0,9 m przeznaczonym do nauki pływania. Głębokość niecki sportowej przy słupkach wynosi 1,8 m, a przy nawrocie 1,35 m. Poza tym pływalnia posiada: basen rekreacyjny o powierzchni 41 m2, dostosowany do przeprowadzania zabiegów rehabilitacyjnych, wyposażony w łóżko wodne, masaże denne i boczne oraz masaż karku szeroki i wąski; brodzik dla dzieci o powierzchni 31,1m2 i głębokości 0,4 m, wyposażony  w 2 bicze wodne oraz małą zjeżdżalnię. Do atrakcji pływalni należą również zjeżdżalnia rurowa o długości 60 m i wysokości 5,5 m, wanna z hydromasażem oraz sauna mokra.

Basen przystosowany jest także do korzystania przez osoby niepełnosprawne oraz do rozgrywania zawodów sportowych zgodnie z normami FINA i wymogami Polskiego Związku Pływackiego. Jednorazowo z basenu może korzystać sto dwadzieścia osób.

Przylegle do hali basenowej znajduje się pomieszczenie ratowników i pierwszej pomocy oraz pomieszczenia szatni dla kobiet, mężczyzn i osób niepełnosprawnych wraz z wózkownią, o łącznej powierzchni 320,5 m2. Szatnie wyposażone są w przebieralnie, natryski i sanitariaty, w każdej znajduje się zestaw szafek na rzeczy indywidualne, zabezpieczonych odpowiednimi zamkami.

 

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy

OK, close