3 wina

Zestaw zawiera:

trzy wina Nizio Naturals w ozdobnej skrzyneczce, idealnej na prezent.

Wino:

ZAWILEC (Muscaris 2019)

Zawilec jest silny, treściwy i o intensywnej kwasowości. Świeże i aromatyczne wino z charakternego owocu. Ma w sobie sporo nut pestkowych, pachnącego liczi, a subtelna nić kwiatu wiciokrzewu przechodzi w rześki, wytrawny finisz. Na podniebieniu nuty owoców tropikalnych z pikantną pomarańczą i słodszą pikantnością.

RUMIANEK (Johanniter 2019)

Rumianek ma umiarkowanie mocne aromaty owocowe. Jest orzeźwiające i z odpowiednią kwasowością. Na podniebieniu przypomina Pinot Gris i Rieslinga z nutą pigwy, gruszki, melona i brzoskwini. Finisz jest przyjemnie pikantny i charyzmatyczny. Silne usta i mineralny nos tworzą balans, dzięki któremu wino będzie odpowiednie również do dłuższego leżakowania.

MNISZEK (Muscaris 2018)

Wino, które pachnie i smakuje jak moment wgryzania się w świeżo zebranie, dojrzałe grona. To najlepszy przykład wina zdominowanego przez aromaty pierwotne. Przywołuje intensywny zapach winogron, czasem uzupełniony subtelną nutą kwiatową. Mniszek to wino stylowe, aromatyczne, świeże i wytrawne. W nosie jest intensywne i złożone z gamy aromatów owoców egzotycznych, liczi, marakui i nut kwiatowych z nutą mineralności. Mniszek to spontaniczne, ale i harmonijne
pachnące wino! Bogate i aromatyczne.

Indeks: brak

325.00 

Kategorie: ,