Promocja!

Zestaw sześciu win klasycznych

UWAGA: Z powodu wyczerpania nakładu rocznika w zestawie nie ma już Muscarisa!

Zestaw zawiera wina:  2 x Johanniter, 2 x Seyval Blanc, Seyval Blanc Reserva, Regent różowy

Johanniter 2018, białe, wytrawne

Szczep pochodzenia niemieckiego, będący hybrydą gatunkową powstałą w wyniku krzyżówki Rieslinga i Freiburga. Dyskretnie owocowe, dobrze zrównoważone. Czasami wyczuwalny gorzki posmak. Johanniter to mineralne wino o aromatach dojrzałego jabłka i wanilii. Dzięki krótkiej maceracji, czyli fermentacji razem ze skórkami winogron, jest pikantne, co wzmaga apetyt. Wysoka dojrzałość owoców ze słonecznego rocznika 2018 sprawia, że Johanniter to pełne, wyraziste wino pasujące do każdej okazji.

Seyval Blanc 2018, białe, półwytrawne

Szczep pochodzenia francuskiego, będący hybrydą gatunkową powstałą w wyniku krzyżówki odmian Seibel. Seyval Blanc to mineralne wino o harmonijnym, dobrze zbudowanym oleistym smaku i aromacie. Jego lekką kwasowość przełamuje nuta słodkiego agrestu. Seyval Blanc jest idealne dla miłośników win półwytrawnych win, których na pewno zaskoczy swoją niepowtarzalną strukturą.

Seyval Blanc Reserva 2018, białe, wytrawne

Seyval Blanc to wino, które dojrzewało m.in. w dębowej beczce, dzięki czemu zyskało silnie zbudowany i oleisty smak. W zapachu mineralne, wręcz wapienne. W aromacie oddaje podłoże, na którym rośnie, czyli wapień z którego składa się całe Roztocze. Idealnie dopełni każdy posiłek.

Różowy Regent 2018 różowe, wytrawne

Szczep pochodzenia niemieckiego, podobny do Pinot Noir, jednak o mniejszej taniczności. Słoneczny rocznik 2018 to aromat dojrzałych truskawek i dzikich poziomek. W ustach wino jest pełne i bardzo łagodne z odczuciem słodyczy. Idealnie sprawdzi się w słoneczne popołudnia.

Indeks: brak

500.00  380.00 

Kategorie: ,
Rodzaj
Białe, wytrawne