Attractions

Dwór Sanna to miejsce, które stwarza wyjątkowe warunki dla odpoczynku na łonie natury.

To także świetna baza wypadowa zarówno dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku, jak i amatorów relaksu na łonie natury, lokalnej historii czy miłośników wina.

Czytaj więcej

Zwiedzanie winnicy z degustacją

Pomysł na winnicę zrodził się prawie dekadę temu, kiedy nasza rodzina wypatrzyła piękny stok – idealnie nadawał się pod uprawę winorośli. Swoje marzenie o własnej winnicy dość szybko wcieliliśmy w życie i już w 2012 roku ruszyliśmy z pierwszymi nasadzeniami regenta oraz solarisa. Obecnie winnica ma 3 hektary, a jej obszar z roku na roku powiększa się o kolejne nasadzenia. Obecnie w Dworze Sanna wina powstają także ze szczepów seyval blanc, muscaris i johanniter, z których produkowane są naturalne i biodynamiczne wina spokojne, musujące oraz pét-naty.

Dziś możemy się cieszyć wieloma winami własnej produkcji, które są doceniane na arenie międzynarodowej. Podczas zwiedzania rodzina Nizio oprowadzi po winnicy i wytłumaczy jak produkują wina i na czym polega uprawa biodynamiczna, następnie zaprowadzi do miejsca, gdzie wina są wytwarzane, butelkowane, a następnie leżakują i zaproszą do wspólnej degustacji nowych roczników.

  • Cena: 30 zł/os.
Stadnina koni
Aktywny wypoczynek
Trasy rowerowe