Pokoje Lublin, noclegi lubelskie | Dwór Sanna luksusowy hotel 58km od Lublina - rezerwuj online!

Pokoje

Dwór Sanna oferuje Państwu 12 luksusowych, pokoi z widokami na Ogród Różany, stawy i Zabytkowy Park. Indywidualnie zaaranżowane wnętrza przez projektantów Almi Design zaspokoją gusta najbardziej wymagających klientów. Dla Państwa komfortu wszystkie pokoje wyposażone są w stylowe meble, wygodne łóżka z możliwością łączenia, biurka oraz eleganckie fotele. Wielkość pokoi waha się pomiędzy 15,61 m² a 41,8m², co zapewnia wyjątkowy komfort pobytu. Pokoje typu: Standard, Superior, De Lux, Apartament. 

 

Pokój Golfisty II Cena od: 220zł
Pokój Golfisty II Pokój Golfisty II Superior to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 17,9 m² (łazienka 5,8 m²) z widokiem na Zabytkowy Park. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w odcieniach bieli, fioletu i brązu oraz stylowe łoże małżeńskie dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Motoryzacyjny I Cena od: 230zł
Pokój Motoryzacyjny I Pokój Motoryzacyjny I Superior to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 19,4 m² (łazienka 8 m²) z widokiem na Ogród Różany. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w odcieniach granatu, grafitu i czerni oraz stylowe łóżka dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Motoryzacyjny II Cena od: 230zł
Pokój Motoryzacyjny II Pokój Motoryzacyjny II Superior to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 19,5 m² (łazienka 8 m²) z widokiem na Ogród Różany. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w odcieniach granatu, grafitu i czerni oraz stylowe łóżka dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Morski I Cena od: 230zł
Pokój Morski  I Pokój Morski I Superior to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 24,6 m² (łazienka 5,7 m²) z widokiem na Ogród Różany. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w odcieniach białej perły, chłodnego błękitu oraz stylowe łóżka dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Morski II Cena od: 230zł
Pokój Morski  II Pokój Morski II Superior to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 24,6 m² (łazienka 5,7 m²) z widokiem na Ogród Różany. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w pastelowych odcieniach białej perły, chłodnego błękitu oraz stylowe łóżko małżeńskie dopełnia wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Kolonialny I Cena od: 230zł
Pokój Kolonialny I Pokój Kolonialny I Superior to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 25,3 m² (łazienka 7,3 m²) z widokiem na Zabytkowy Park. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w ciepłych odcieniach ognistego pomarańczu nuty brązu i czerni oraz stylowe łoże dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Kolonialny II Cena od: 230zł
Pokój Kolonialny II Pokój Kolonialny II Superior to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 15,61 m² (łazienka 5,7 m²) z widokiem na Zabytkowy Park. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w ciepłych odcieniach ognistego pomarańczu nuty brązu i czerni oraz stylowe łoże małżeńskie dopełnia wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Dżokeja I Cena od: 230zł
Pokój Dżokeja I Pokój Dżokeja I Standard to wyjątkowo promieniste pomieszczenie o powierzchni 38 m² (łazienka 7m²). Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w pastelowych odcieniach brązu i szarości oraz stylowe łóżka dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Biały Deluxe Cena od: 260zł
Pokój Biały Deluxe Pokój Biały Deluxe to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 32 m² (łazienka 11,3 m²) z widokiem na Ogród Różany, Stawy i Zabytkowy Park. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w pastelowych odcieniach bieli i beżu oraz stylowe łoże małżeńskie, dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Pokój Dżokeja II Cena od: 230zł
Pokój Dżokeja II Pokój Dżokeja II Standard to wyjątkowo promieniste pomieszczenie o powierzchni 38 m² (łazienka 7 m²). Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w pastelowych odcieniach brązu i szarości oraz stylowe łóżka dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Apartament Francuski Cena od: 390zł
Apartament Francuski Apartament Francuski to wyjątkowe dwupokojowe pomieszczenie o powierzchni 41,8 m² (1 pokój 24 m², 2 pokój 17,8 m², łazienka 7,7 m²) z widokiem na Ogród Różany. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w odcieniach brązu i bieli oraz stylowe łóżka dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu.  W pokoju znajduje się Łoże małżeńskie oraz część wypoczynkowa  Czytaj więcej »
Folwark Cena od: 100zł
Folwark Jak bywało w dawnych czasach na malowniczość dworu składały się również budynki gospodarcze chlewy, spichlerze czy stajnie. Nawiązując zatem do tradycji wzbogaciliśmy się o kolejny budynek zwany FOLWARKIEM, który pełni rolę pensjonaciku.       Znajduję się tu 7 dwuosobowych pokoi. Każdy posiada łazienkę, telewizor i bezpłatny dostęp do WiFi. Czytaj więcej »
Pokój Golfisty I Cena od: 220zł
Pokój Golfisty I Pokój Golfisty I Superior to wyjątkowe pomieszczenie o powierzchni 17,9m² (łazienka 5,8 m²) z widokiem na Zabytkowy Park. Stylowe dekoracje i kolorystyka wnętrza w odcieniach bieli, fioletu i brązu oraz stylowe łoże małżeńskie, dopełniają wrażeń estetycznych gościom, pragnącym odpocząć w murach naszego Dworu. Czytaj więcej »
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności

OK, zamknij