Imprezy okolicznościowe

Celebracje z najbliższymi to nasza specjalność – obojętne czy planujecie urodziny, chrzciny, komunie, rocznice, czy spotkania biznesowe – przygotujemy dla Was spersonalizowaną ofertę na Wasze przyjęcie! Do dyspocyzji gości mamy nasz odrestaurowany dwór pochodzący z XIX wieku z restauracją, barem i klubem oraz piękne przestrzenie na przyjęcia plenerowe: winnicę położoną na wzgórzu, zabytkowe park oraz przypałacowy ogród, w którym możemy postawić namiot. Jesteśmy miejscem nastawionym na ekologię i produkty najwyzszej jakości – większość jedzenia pochodzi z naszej własnej farmy, stawów, czy od okolicznych dostawców. Menu przygotowujemy dla każdego klienta indywidualnie.

Możemy dla Państwa zarezerwować cały obiekt, zorganizować zwiedzanie winnicy z degustacją, urządzić ognisko, czy zatrudnić animatora do opieki nad dziećmi – piszcie, a stworzymy propozycję specjalnie dla Was!

Wszystkie imprezy robimy w naszej restauracji, foyer oraz w ogrodzie letnim również pod namiotem (namiot na wyłączność to 1000 zł za wynajem).

Organizujemy:

Rocznice
Chrzciny
Komunie
Urodziny
Wieczór panieński
Wieczór kawalerski
Baby shower
Uroczystości rodzinne

Organizujemy imprezy do 130 osób

Po indywywidualmą ofertę piszcie na adres: recepcja@dworsanna.pl

Galeria imprez