SPA

Wypoczynek w Dworze Sanna jest wyjątkowy także dzięki możliwości skorzystania z szerokiej oferty zabiegów gwarantujących stuprocentowe odprężenie i relaks.

Goście do wyboru mają różnorodne masaże relaksacyjne, rytuały pielęgnacyjne wykorzystujące dobroczynne właściwości wina i winogron, a także krystalicznie czystej wody ze źródeł rzeki Sanna. Korzystamy z produktów najwyższej jakości, a wykwalifikowana kadra dba o Państwa zdrowie i prawdziwe ukojenie zmysłów. .

Balia Hot Tub i Sauna Fińska

 

Kąpiel w Bali Hot Tub – 130 zł dla 2 osób, każda kolejna osoba 15 zł. 

Sauna Fińska – 80 zł dla 2 osób, każda kolejna 10 zł. 

Pakiet Sauna i Balia – 170zł dla 2 osób, każda kolejna 20 zł.

Czas trwania – 1 godzina. 

 

 

Kąpiel Winiarza

 

Aromatyczna kąpiel w bali podgrzewanej drewnem. Bogata w polifenole kąpiel winna odmładza, nawilża i odżywia skórę. Świeża aromatyczna kompozycja olejowa działa rewitalizująco i pielęgnuje skórę. Masaż rękawicą doskonale wygładza i ujędrnia. Kąpiel winiarza to czas wspólnego relaksu, regeneracji i winnej pielęgnacji ciała w kontakcie z naturą.

Gorąca Winoterapia

 

Detoksykujący seans w saunie fińskiej z peelingiem solnym i winogronowym, balsamem oraz winogronową pielęgnacją włosów. Zapewnia holistyczne oczyszczenia ciała i otulenie składnikami, oddającym to, co w naturze najlepsze. 

 

Masaże

Masaż klasyczny całościowy – 130 zł

Masaż klasyczny częściowy – 85 zł

Masaż relaksacyjny całościowy – 130 zł

Masaż relaksacyjny częściowy – 85 zł

Masaż gorącymi kamieniami – 170 zł

Masaż bańką chińską – 140 zł

Terapia ciepłym woskiem z użyciem aromatycznej świecy – 180 zł

Masaż ręczny z użyciem aplikatora wieloigłowego – 140 zł